قفسه ریلی

قفسه ریلی ترکیبی صنعت بایگان جلیس با استفاده از تجربیات و توانایی واحد طراحی و توسعه خود اقدام به تولید قفسه ریلی ترکیبی از فلز و MDF به صورت خلاف آنچه در کمد بایگانی ریلی عمود بر طول قفسه ها نصب می شوند در قفسه ریلی ترکیبی کاملاً در امتداد طولی قفسه ها نصب  شده و حرکت قفسه ریلی نیز در طول بوده و لذا قفسه ریلی نیاز به راهرو را نداسته و تنها این قفسه ریلی ترکیبی فضایی جهت ایستادن کاربر در مقابل قفسه ها نیاز دارد.

قفسه ریلی ترکیبی همواره دارای تعدادی قفسه ثابت در پشت و تعداد یک عدد کمتر قفسه ریلی به صورت متحرک در جلو قفسه آن ها تولید می شود. شرکت صنعت بایگان جلیس با طراحی قفسه ریلی ترکیبی سعی در بهینه سازی محیط قفسه و بایگانی به نسبت فضای موجود دارد تا حداکثر استفاده از فضا را به ارمغان آورد. برای نمای هرچه بهتر و زیباتر قفسه بایگانی ریلی ترکیبی شرکت صنعت بایگان جلیس از کاور MDF یا هایگلس استفاده می نماید تا به زیبایی محیط و دیزاین فضا جلوه ویژه ای بخشد ، در این شرایط قفسه ریلی ترکیبی شما جزئی از زیبایی فضای شما را تشکیل میدهد و به مانند یک جسم خارجی و متفاوت از فضا نیست .

قفسه ریلی ترکیبی یا کمد بایگانی ریلی معمولاً بدون درب بوده ولی در صورت نیاز مشتری می توان تمام قفسه ها را به صورت درب دار اجرا نمود و یا به قفل رمز دار یا رمزدار دیجیتال مجهز نمود . برای حرکت قفسه ریلی ترکیبی قفسه ریلی طوری طراحی می شده که کاربر می تواند به راحتی و توسط یک انگشت قفسه ریلی را به حرکت دربیاورد ، قفسه ریلی ترکیبی را می توان در مراکز بایگانی ، بایگانی اسناد ، بایگانی ثبتی ، بایگانی اداری و سازمانی و در دفترهای مدیریتی استفاده نمود.

قفسه ریلی برای افزایش فضا در محیط کوچک طراحی و دسترس آسان به اسناد و محتویاتمناسب است . قفسه ریلی دارای ستون های تمام پیچ و مهره ای با قابلیت افزایش طول می باشد ،  قفسه ریلی ترکیبی دارای اسکلت فلزی برای دوام بالا طراحی شده است که دارای قاب و کاور MDF و هیگلاس بوده و انتخاب رنگ به دلخواه مشتریان عزیز خواهد بود ، در قفسه ریلی ترکیبی با قابلیت مونتاژ و دمونتاژ آسان جهت جابجایی با ابعاد سفارشی بر طبق محیط بایگانی قابل اجرا می باشد.

قفسه ریلی ترکیبی با رنگ ضد خش پودری استاتیک انجام می گردد.

 

۰۲۱۷۷۸۶۱۶۷۰ , ۰۲۱۷۷۸۶۱۹۰۶ , ۰۲۱۷۷۷۲۵۶۳۰ , ۰۲۱۷۷۷۲۵۶۳۲