قفسه متحرک ریلی

یکی از زیر مجموعه های قفسه متحرک  ، قفسه ریلی چند منظوره می باشد که بر اساس کالا ، اسناد ، مدارک ، کارتون ، لباس ، دارو و اشیائ موزه ، سکه ، فرش ، تابلو و ... طراحی و اجرا می گردد.

قفسه ریلی متحرک چند منظوره اقسام مختلف و کاربردهای فراوانی دارد که با طراحی طبقات داخل قفسه متحرک ریلی می توان برای ابعاد و اوزان مختلف کالا یا پوشاک طبقات را در داخل شیارهای سینی جا به جا و کم و زیاد نمایند.

قفسه ریلی متحرک در رنگ های متنوع پودری استاتیک رنگ آمیزی می شود ، قابلیت تبدیل دستی به اتوماتیک را دارا بوده و در اندازه های 1 متر طول الی 6 متر طول و ارتفاع تا سقف 3 متر ساخته و مونتاژ می گردد. قفسه متحرک ریلی چند منظوره با ترکیبی از کاورهای MDF و فلز جهت زیبایی محیط بایگانی به همراه قفل مرکزی یا قفل رمزدار دیجیتال می باشد.

فرمان و دسته هرزگرد قفسه متحرک ریلی با نظر مشتری در رنگهای مختلف بوده و کلیه طبقات قفسه متحرک ریلی چند منظوره از ورق 1 فولاد مبارکه الی 1/5 متر بستگی به کالای مورد استفاده از قفسه متحرک ریلی چند منظوره اجرا می گردد. تمامی کاورهای MDF قفسه ریلی متحرک 8 میل بوده و در صورت درخواست مشتری امکان MDF16 میل را دارا می باشد.

 

۰۲۱۷۷۸۶۱۶۷۰ , ۰۲۱۷۷۸۶۱۹۰۶ , ۰۲۱۷۷۷۲۵۶۳۰ , ۰۲۱۷۷۷۲۵۶۳۲